Atılım Havalandırma Line

ATILIM HAVALANDIRMA KEŞİF

Atılım havalandırma içeriğinde müşteri odaklı portföyü ile hizmet vermektedir. Bu hizmet politikası kapsamında en iyi çözümü sunmak ve en hızlı şekilde sunmak belirlediğimiz en doğru misyonumuzdur. Müşterilerimize hızlı ve tamamen müşteri odaklı çözümler sunmaya çalışırken aynı zamanda ekonomik ve tamamen profesyonel kadromuz da en büyük imzamız olmaya devam ediyor.

Keşif Nasıl yapılır?

Ürün çeşitliliğimiz ve alanlarımızın geniş olması müşterilerimize doğru hizmeti sunabilmemize müşteriye en doğru çözümü ortaya çıkarmamıza da yardımcı oluyor. Baca sistemleri içerisinde gösterdiği çeşitlilikle ürün portfolyomuzu üçe ayırıyoruz. Tek cidarlı bacalar özellikle tuğla baca kılıfı olarak bilinmektedir.

Isı genleşmesini engellediği için çeşitli alanlarda keşif yapılarak projelendirilebilir. Çift cidarlı bacalar ise tek cidarlı sisteme göre çok daha etkili bir kullanım alanı sunar. Katı, sıvı ve gaz yakıtlar konusunda dahi basıncı yüksek olduğundan keşif yapıldığında alana ve kullanılacak mekâna uyarlanarak kullanım sağlar. Endüstriyel bacalar sektörlere bağlı olarak çeşitlilik gösterse de üretim hattında sağlıklı ve uzun ömürlü bir baca sistemidir.

Atılım havalandırmanın şirket bünyesinde titiz bir işçilik ile alana uyarladığı sağlıklı baca sistemidir. Keşif yapılırken özellikle alan genişliği kullanım alanları ve çalışılacak sektöre bağlı olarak tercih yapılmalıdır. Havalandırma sistemleri bu bakımdan büyük önem taşır. Mekân içerisindeki temiz havayı yenileyebilmek oldukça önemlidir..

Ofis ortamlarının olduğu alanlarda keşif yapılırken spiral sistem kanallarının kullanımı bu bakımdan rahatlık sağlayacaktır. Ev gibi yemek yapılan diğer ortamlarda da davlumbaz sistemlerinin kullanılması gibi, prizmatik hava kanalları da çok önemlidir. Şut sistemleri de alanlar içerisindeki kullanım konforunu en üst seviyeye taşımaktadır.

Çöp şutları ve çamaşır şutları özellikle çoklu insan gruplarının ağırlandığı oteller için doğru konumlandırılmalı ve mutlaka Keşif sonrası karar verilmelidir. Atılım Havalandırma pek çok sektöre hizmet verdiğinden çeşitli makineler konusunda da ürün gelişimi sağlamıştır. Özel tasarımları ile performanslarını her geçen gün arttırmaktadır.

Keşif Nasıl Sonuçlandırılır?

Geniş alanlar içerisinde ısıtma ve soğutma sağlamak hiç kolay değildir. Fakat alanlarda doğru keşif yapılarak klimalandırma sistemleri ile istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Atılım havalandırma hizmet kalitesi ile müşterilerini memnun etmek için ücretsiz bir şekilde mekânlarınızı gözlemleyip en uygun çözümü sunarak sonuçlandırılıyor.

Whatsapp