Prizmatik Hava Kanalları

Sızdırmaz özellikli tasarım altında üretimi gerçekleştiren prizmatik hava kanalları, yapısına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kaliteli malzeme yapısı ile özel üretimden geçen bu ürünler, amaca bağlı olarak farklı çalışma yöntemlerine sahiptir. Ancak ortak şekilde sağlıklı ve hijyenik bir alan oluşturma konusunda, havalandırma kanalları olarak önemli bir değerlendirme imkanı tanır. Ortamdaki kötü koku ve kimyasal birtakım etmenlerle beraber hava sirkülasyonu konusunda etkin çözüm yöntemleri sağlarlar.

Galvaniz Hava Kanalı

Dışarı atılması gereken havanın etkin şekilde sirkülasyonu uğraması noktasında galvaniz hava kanalları kullanılır. Banyo ve mutfak ile küçük alanlardan başlamak suretiyle, özellikle kapalı otopark, sinema salonları ve plaza gibi alanlarda yoğun olarak değerlendirilir.
 
 Genel olarak sac üzerinden tasarımı gerçekleştirilen havalandırma sistemi, önceden ele alınan planlama dahilinde yapılan incelemeyle üretim ve montaj gerçekleşir. Özellikle hava akışı ve pürüzsüzlük açısından malzeme kalitesi büyük öneme sahiptir. Özel tasarım altında üretilen yapı, aynı zamanda hesaplı malzemeler üzerinden değerlendirilmelidir.

 

Paslanmaz Hava Kanalı

Paslanmaz bir malzeme yapısı altında üretilen bu hava kanalı sistemi, sızdırmazlık bandı üzerinden ele alınmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olan bu ürünler aynı zamanda çevre dostudur. Ayrıca hava şartlarına bağlı farklı alanlara rahatlıkla kurulum imkanı tanımaktadır. İş kazalarını önleme potansiyele sahip olan bu hava kanalı sistemi, ayrıca sıcaklığa karşı oldukça güçlü dirence sahiptir. Alüminyum levha ya da paslanmaz malzeme yapısı üzerinden, yüksek mukavemete sahip sızdırmaz özellik altında üretimi sağlanır. Köşe parçaları sayesinde pek çok alana rahatlıkla montajı gerçekleşir.r. 

 

DKP Siyah Saç Kanalları

Standart bir yapı üzerinde en kaliteli malzeme ile üretimi gerçekleştirilen DKP siyah saç kanalları, farklı alanlarda güvenli bir kullanım imkanı tanır. Özellikle yangın esnasında duman tahliyesi için önemli bir potansiyel sağlamaktadır. Bu yüzden pek çok değişik alanda etkin çözüm yöntemi sunar.
 - Endüstriyel mutfaklar,
 - Hastaneler,
 - Fabrikalar,
 - Değişik mutfaklar,
 Duman tahliyesi ile beraber barajlar için sızdırmazlık minimum sıfıra çekilmesi noktasında önemli bir çalışma prensibine sahiptir. DKP özel saç malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen bu tasarım, sertifikalı şekilde kaynak ustaları bünyesinde üretimden geçmektedir.
 

Özel Üretim ve Kaliteli Prizmatik Hava Kanalları

Her biri değişik alanlarda kullanım imkanı sağlayan prizmatik hava kanalları, amaca uygun şekilde rahatlıkla değerlendirilebilir. Birinci kalite malzeme yapısı ile hazırlanan bu havalandırma sistemleri, ortak şekilde sızdırmazlık özelliği altında hazırlanır. Uygun fiyatlandırma üzerinden özel üretim ile hazırlanan tasarımlar, güvenli şekilde montaj edilir ve uzun ömürlü bir yapı sunar.

PRİZMATİK HAVA KANALLARI

Prizmatik Hava Kanalları Nasıl Kullanılır?

Hijyenik ve güvenli yapısıyla özel üretimle elde edilen yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat değişkenlik gösterdiği noktalar kesinlikle sağlıklı ve hijyenik olma kuralından yoksun bırakmaz.

Havalandırma kanalları içerisinde kötü kokuyu uzaklaştırmak ve hava sirkülâsyonunu sağlayabilmek açısından da çok önemli bir yer tutmaktadır. Sağlığın en önemli ulaşımı aslen havadaki bakterileri virüsleri yok edebilmek ve onları solunum sisteminden uzak tutmak olduğundan prizmatik hava kanalları görevini kusursuz bir biçimde yerine getirmektedir.

DKP Siyah Saç Kanalları nasıl kullanılır?

Farklı alanlarda güvenli kullanım sağlayan bu parçalar en kaliteli malzeme ve en titiz işçilikle işlenmektedir. Özellikle endüstriyel mutfaklarda, hastanelerde, fabrika gibi geniş alanlarda kullanılmasının sebebi de yangın esnasında veya gaz kaçağı problemlerinde havayı temizlemek ve güvenliği en üst seviyeye taşıyabilmektir.

Duman tahliyesi bu tarz durumlarda çok önemlidir. Dkp siyah saç kanalları işini profesyonel bir biçimde yapan kişilerce gerçek ustalar tarafından üretilmektedir. Bu yüzden çalışma şekilleri gerçekten titiz e işçilikleri kusursuzdur. Hem değişik alanlarda çözümler sunarken hem de kendi içerisinde en güvenli şekilde yenilikler sağlayabilmektedir.

Paslanmaz Hava Kanalları Nasıl Kullanılır?

Bu sistem aslında tam olarak sızdırmazlık bantı adı altında ele alınmalıdır. Çünkü en büyük etkeni aslen sızdırmazlık bantlarıdır. Hava şartlarına içeride ve ya dışarıda kullanılmasına bağlı olarak asla bozulma göstermemektedir. Çünkü her türlü hava şartına uygun bir biçimde geliştirilmektedir.

Bu yüzden estetik görüntüsü ile dekoratif olarak da iç mekânlarda kapatılması, saklanması gerekmez. Esnektirler ve kesinlikle doğaya zarar verebilecek hiçbir noktaları yoktur. Paslanmaz hava kanalları alüminyum malzemelerden yâda paslanmaz çelik malzemelerden oluşmaktadır. Köşe parçaları da içerdiği için rahatlıkla montaj işlemi sağlanabilmektedir.

Galvaniz Hava Kanalı Nasıl Kullanılır?

Hava sirkülâsyonu sağlayabilmek özellikle küçük alanlarda hem zor hem de mecburi bir durumdur. Bu yüzden doğru değerlendirilmelidir.

Galvaniz hava kanalı sac üzerinde tasarlanmaktadır. Önceden muhakkak planlanmalı ve üretimi ancak usta kişilerce onaylandıktan sonra gerçekleştirilmelidir. Özel tasarım olmasına rağmen kesinlikle ekonomik ve hesaplı malzemelerdir. Montaj işlemi oldukça kolay ve pratiktir.

Whatsapp